Hakkımızda

Firmamız bina ve endüstriyel tesis YIKIM, bozum ve hafriyat işlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Profesyonel ve güvenli bir şekilde yıkım hizmeti vermekte olup her çeşit yapının yıkılması, sökülmesi ve çıkan enkazın nakledilmesini sağlamaktadır. Şirketimiz aldığı bütün projeleri başarılı güvenli bir şekilde zamanında tamamlamaktan gurur duymaktadır.
    Yıkım her zaman tehlikeli bir meslektir, riskler mutlaka minimum seviyede tutulmalıdır. Ekibimiz projenin her aşamasını gözlemler ve analiz eder. Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için güvenli bir çalışma ortamı sağlarız. Yapı yıkımları güvenli bir mühendislik süreci, vasıflı eleman ve maksimum iş tecrübesi ile gerekli donanım gerektirmektedir.
    Firmamız Türkiye genelinde yıkım ve hafriyat faaliyetlerine devam etmekte olup; Siz değerli müşterilerimize en yüksek standartlarda kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyarız.Yıkımcılar ankara, ankara yıkımcılar, yıkım firmaları,yıkım yapan firmalar.
Misyonumuz
Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri üretmek.
Vizyonumuz
Sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe bir dünya şirketi olmak.

 

 

Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret568956

AKTEPE YIKIM